Pokud jste si v předchozích letech oblíbily gumové baleríny, tak Vám jistě uděláme radost. I letošní jaro a léto budou in. Baleríny jsou vyrobeny ze speciální gumy, takže jsou vodě odolné a hypoalergenní. U gumových balerín především oceníte jejich nízkou hmotnost a pohodlí.

Některé typy a značky gumových balerín mohou být i parfémované. Po celodenním chození v balerínách určitě oceníte voňavé nožky například po jahodách. Navíc si můžete vybrat z nepřeberného množství barev a tvarů.

Světle šedé baleríny značky Mel

plastové balerínky s květinou Mel Pop VIIISvětle šedé až krémové baleríny značky Mel jsou neuvěřitelně pohodlné a navíc vysoce elegantní. Na špičce mají černou květinu, která jim dodává šmrnc. Baleríny se hodí jak k formálnějšímu oblečení například šatům, či sukni, tak i k jednoduchým džínám.

Díky jejich vůni, si je už nebudete chtít nikdy sundat. Jako všechny boty značky Mel jsou vyrobeny ze speciálního materiálu Melflex, který je vodě odolný, hypoalergenní a recyklovatelný.

Baleríny Melissa Queen AD

Baleríny Melissa Queen ADDalší elegantní baleríny značky Melissa jsou opět zhotovené z unikátní syntetické hmoty Melflex – směsi plastu a kaučuku.

Mají úžasnou balónovou vůni, kterou si oblíbí každá žena. V přední části jsou zdobeny roztomilou mašličkou a v zadní části vsadkou na opatku. Jako předešlé baleríny se hodí k elegantnějšímu oblečení, tak i k obyčejným džínám.

Baleríny si můžete vybrat ze dvou barevných odstínů a to modré a krémové.