Každá z nás má určitě doma nejmíň jeden pár balerín. Proč za ně ale utrácet majlant, když se dají pořídit za rozumnou a velmi levnou cenu? Možná si teď řeknete, že levné baleríny určitě nebudou kvalitní. V tom Vám ale musíme oponovat. Spousta z nich je na úrovni těch značkových, akorát problém je právě v tom, že nenesou název známé značky.

Výhoda v koupi levných balerín je, že si můžete koupit třeba troje za stejnou cenu, jako kdybyste si koupila jedny značkové. A proč je nestřídat? Každé baleríny se hodí přece k jinému outfitu. Navíc, když je střídáte a nechodíte pořád v jedněch a těch samých, drahých, značkových balerínách, tak se Vám rychle nezničí. Levné baleríny můžete pořídit už od 300 Kč.

Pokud přece jen toužíte po těch značkových, tak doporučujeme počkat si na slevy.

Barevné baleríny Pearlz

Barevné levné balerínyS příchodem jara se Vám určitě budou hodit tyto levné, barevné baleríny značky Pearlz.

Pro jejich vícebarevnost si k nim prakticky můžete obléct cokoliv. Hodit se k nim budou věci jak formálnějšího vzhledu, tak i sportovního.

Mají zpevněnou patu a na zaokrouhlené špičce jsou zdobené mašlí.

Jejich svrchní materiál je vyroben z textilu, vnější materiál pak ze syntetiky.

Tyto krásné baleríny zakoupíte ZDE.

Růžové balerínky Qube

Růžové balerínky Qube QupidPokud si tyto pohodlné růžové baleríny obujete, už je nikdy nebude chtít zout.

Hodí se prakticky k jakémukoliv outfitu. Pokud si obléknete nějaký tmavý model, těmito růžovými balerínami jej nádherně rozsvítíte.

Baleríny jsou lemované hnědým lemem a doplněny hnědou jednoduchou mašličkou v podobě provázku, který s lemem dokonale ladí, na kulaté špičce.

Materiál se skládá ze syntetiky a výška podpatku je 0,5 centimetrů.

Tyto krásné baleríny zakoupíte ZDE.

Levné baleríny Refresh se žlutým lemem

Baleríny Refresh se žlutým lememS jarním a letním obdobím nastupuje i příchod barev. Poslední roky zaznamenaly velký návrat neonové barvy.

Určitě neuděláte chybu, když si pořídíte i baleríny v neonové barvě. Nás zaujaly tyto. Na první pohled jsou velice vkusné.

Baleríny jsou v khaki barvě, lemované neonovou žlutou barvou, navíc i mašlička je ve stejné barvě. Pro lepší pohyb je pata vybavená gumičkou, aby Vám z ní noha nevyklouzávala ven.

Materiál se skládá ze syntetiky a textilu.

Tyto krásné baleríny zakoupíte ZDE.